Co polecamy?

Nasze specjały

W samym sercu Gorców powstała Restauracja OCH o równie oryginalnym, jednak nowoczesnym wystroju, z nawiązującymi do regionu pięknymi zdjęciami autorstwa nagrodzonego fotografa Bartłomieja Jureckiego (artysty z Podhala) z daniami tradycyjnymi, regionalnymi, sprawdzoną polską kuchnią i nie tylko...

Kochamy to
co nieszablonowe...

Elewację naszej restauracji zdobi unikatowy mural. Celem powstałego dzieła jest skojarzenie kulturowe dawnych tradycji jak również wzbogacenie atrakcyjności naszego lokalu współtworząc to miejsce przyjaznym i gościnnym.

Na obrazie przedstawiono kobietę karmiącą gęsi z sercem, która nie jest ubrana w odświętny strój ludowy, lecz jako wiejska dziewczyna z elegancją damy. Nawiązując do kultur pasterskich Ochotnicy wybrano gęsi, które idealnie komponowały się do białej elewacji ściany a przyjemnym wyzwaniem było modelować ich kształt przez długie szyje...

zobacz więcej

Restauracja w Gorcach
Specjaliści w swojej dziedzinie

Poznaj nas lepiej...

W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie – także miłośnik slow foodu oraz weganin.

Zespół pod kierownictwem szefa kuchni nie szczędzi wysiłku oraz pozytywnej energii, by zapewnić naszym gościom przyjazną, domową atmosferę podczas wizyty w restauracji.

Nasze starania zostały docenione w roku 2018 przez odbywającego wizytę w Gminie Ochotnica Roberta Makłowicza. Spotkanie ze znanym krytykiem kulinarnym zaowocowało udziałem Restauracji OCH w programie „Makłowicz w podróży”.

zobacz więcej