Wesela

Nowoczesna Sala Bankietowa OCH bez problemu pomieści 300 osób. Do dyspozycji pary młodej oraz jej gości pozostaje przestronny parter wraz z parkietem tanecznym, wygodna antresola oraz taras z malowniczym widokiem na góry.

wedding och

Przestrzeń dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Okrągłe i prostokątne stoły uzupełniają wygodne krzesła ozdobione eleganckimi pokrowcami, gustowna zastawa i wonne kwiaty w wazonach. Całość uzupełnia klimatyczne oświetlenie oraz drewniane elementy wystroju. Dzięki muzycznej pasji właściciela, sala posiada doskonałą akustykę, której nie powstydziłaby się niejedna sala koncertowa. 

O profesjonalną obsługę przyjęcia zadba wykwalifikowany personel kelnerski. Wyjątkowe potrawy na Waszych stołach stworzy szef kuchni Restauracji OCH. Menu weselne tworzą tradycyjne dania kuchni polskiej, serwowane w nowoczesnym wydaniu. Na życzenie pary młodej dostosujemy weselny jadłospis do diet i nietolerancji pokarmowych Waszych gości. Ostateczną listę dań weselnych ustalamy z nowożeńcami. 

To minimalistyczne wnętrze pozwoli na wybór dowolnego motywu przewodniego przyjęcia. Wesele w stylu nowoczesnym, ogrodowym czy industrialnym, nie będzie stanowiło najmniejszego wyzwania. Na każdym etapie przygotowań weselnych pomoże Wam Sala bankietowa OCH. Nocleg oferujemy w zaprzyjaźnionych obiektach hotelowych, które zagwarantują Państwu zasłużony wypoczynek po nocy pełnej tanecznych szaleństw.

Sala Bankietowa OCH to miejsce prowadzone z sercem i zaangażowaniem przez właścicieli gotowych spełnić każde specjalne życzenie młodej pary. Bo przecież najważniejsze, żeby Młodzi zawsze dobrze wspominali: „OCH! co to był za ślub!”

Zobacz układ stołów

Lokalizacja sali:

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu P.H.U. RUMAK Elżbieta Rusnak w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Polityka prywatności.

* - wymagane