Koncert VOŁOSI w sali bankietowej OCH

Już w najbliższy czwartek 15 września o godz. 20:00, salę bankietową OCH zamienimy w salę koncertową, na której wystąpi zespół VOŁOSI. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Koncert odbywa się na finał II Międzynarodowego Kongresu Kultury Wołoskiej i jest organizowany w ramach zadania „Tu się wszystko zaczęło – kongresowe rozmowy”, realizowanego przez Stowarzyszenie Odkrywamy Gorce.

Zespół VOŁOSI, który będzie gościł na scenie w sali bankietowej OCH, powstał w 2010 roku. Swoim szczególnym podejściem do muzyki i przekraczaniem granic instrumentów smyczkowych, stworzył niepowtarzalny i oryginalny przekaz, wyrastający z karpackich korzeni.

Muzycy VOŁOSI zagrali ponad 700 koncertów w aż 34 krajach na całym świecie, w tym m.in. w Malezji, Chinach, Korei Południowej, Japonii, Kanadzie, Szwecji, Hiszpanii czy Belgii. Na swoim koncie mają wiele nagród i są zapraszani do udziału w prestiżowych, międzynarodowych wydarzeniach. Tym razem muzycy zagrają w Ochotnicy Dolnej znakomicie wpisując się w finał II Międzynarodowego Kongresu Kultury Wołoskiej.

Źródło: volosi-band.com

volosi-04